OFERTY PRACY

Poniżej znajdują się aktualne oferty pracy.
Prosimy o wysyłanie swojego CV e-mailem zatytułowanym: CV Nazwa stanowiska, np.:
CV Obsługa klienta

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz.U.z 2014r., poz.1182 ze zm.).”

Wiadomość z CV należy przesłać na adres e-mail: info@iso-trade.eu

BRYGADZISTA MAGAZYNU

Zakres obowiązków:
– nadzór nad realizacją wysyłek
– delegowanie zadań podległym pracownikom
– kontrola stanów magazynowych i materiałów do pakowania oraz zgłaszanie nieprawidłowości związanych ze stanami magazynowymi
– raportowanie realizacji zadań po zakończonym dniu pracy
– wdrażanie do pracy nowych pracowników magazynu
– zgłaszanie bieżących problemów

Wymagania:

– umiejętność organizacji pracy własnej i podległych pracowników
– umiejętność planowania i koordynowania pracy magazynierów
– dbałość o szczegóły, dokładność, sumienność
– gotowość do pracy pod presją czasu, dyspozycyjność

Firma oferuje:

– stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
– jednozmianowy system pracy
– pracę w rozwijającym się zespole