Zostań dostawcą
Iso Trade

Produkujesz, importujesz lub dystrybuujesz ciekawe, szybko rotujące produkty? Iso Trade jest dla Ciebie idealnym partnerem, który pomoże Ci sprzedawać więcej i dotrzeć do nowych rynków zbytu.

Zgłoś się do nas,
zaproponujemy Ci atrakcyjne partnerstwo!

Szukasz nowych klientów oraz nowych rynków zbytu? Chcesz dostarczać swoje produkty do innych krajów Unii Europejskiej? Dobrze trafiłeś!

W naszej hurtowni internetowej zaopatrują się tysiące sklepów internetowych, stacjonarnych, sprzedawców na marketplace’ach, sieci handlowych ze wszystkich 27 krajów Unii Europejskiej.

Nasza oferta skierowana jest do producentów, dystrybutorów, właścicieli sklepów internetowych posiadających ciekawe i atrakcyjne cenowo produkty z szerokiego zakresu branż (m. in. dom, turystyka, zabawki, ogród, zwierzęta i wiele innych). Proponujemy indywidualne podejście i atrakcyjne warunki współpracy.

Dystrybucję w całej Europie

Dzięki rozbudowanej sieci dystrybucji nasze produkty trafiają do Klientów wszystkich krajów Unii Europejskiej. Trwałe relacje z setkami Partnerów ugruntowały naszą silną pozycję na rynku. Nowoczesne centrum logistyczne w bardzo dobrej lokalizacji to nasz dodatkowy atut. Wszystkie dostawy realizowane są szybko i bezpiecznie. Zgłoś się do nas! Dzięki nam zaistniejesz na rynkach Europy.

Sprzedaż w popularnych marketplacach

My i nasi Partnerzy jesteśmy obecni na największych platformach sprzedażowych, takich jak Allegro, Empik, Decathlon, E-bay, Amazon, Cdiscount, Bol, E-mag i wiele innych. Posiadamy silnie wypozycjonowaną markę. Współpracując z nami zyskujesz szybki dostęp do szerokiego rynku zbytu. Realizujemy zamówienia Klientów z 27 krajów Unii Europejskiej.

Duże wolumeny zamówień

Pracujemy bazą ponad 2500 produktów i regularnie wprowadzamy na rynek kolejne. Setki zamówień B2B dziennie.
Zapraszamy! Rozwijaj się z nami.

Posiadamy własną hurtownię

Jesteśmy właścicielami znanych marek

Sprzedajemy w największych serwisach internetowych

Skontaktuj się z nami i przedstaw nam swoją ofertę

PRZEJDŹ DO KONTAKTU